Платформа обміну EDI-документами для постачальників та торгових мереж України.

Платформа обміну EDI-документами для постачальників та торгових мереж України.

Як EDI спрощує роботу мереж та постачальників: кейс мережі супермаркетів UltraMarket

Обговорили найбільш розповсюджені питання, пов’язані з документообігом у торговельних мережах. Спікери поділилися реальними кейсами організації ланцюгів постачання за допомогою сервісів EDI.
Залишилися запитання? Завжди раді допомогти! Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами для персональної консультації.

Відповідаємо на ваші запитання

Завжди звертаємо увагу на те, що цікавить наших глядачів. Зібрали запитання від зареєстрованих учасників, щоб якнайповніше відповісти на них.
😉 Можливо, ви знайдете відповіді на питання, які ще не встигли задати!

 • Як напряму підключитися до мереж? Чи є платформа або послуга, яка в цьому допомагає?

  Через сервіс "Вчасно.ЕДО" з багатьма мережами реалізовано підписання договору поставки та всього пакету документів. Сам початок співпраці з мережами, на жаль, не вирішується функціоналом платформи. Адже є надзвичайно багато умов співпраці, які необхідно вирішувати в переговорному процесі: наприклад, постачальники возять зразки товару, проходять асортиментні комітети тощо.

 • Огляд EDI

  Якщо ви постачальник, зверніть, будь ласка, увагу на інформацію в нашій довідці: https://help.edi.vchasno.com.ua/, тут ми детально описали загальні правила використання сервісу, а також покроково роботу із кожною мережею. Якщо вас цікавить співпраця як мережі — подібні налаштування завжди індивідуальні, тому найкраще замовити консультацію на сайті.

 • Як можуть організації споживачів підключитися до мережі?

  Якщо ви хочете працювати на засадах постачальника товару, зв'яжіться з відповідальним менеджером на стороні мережі і розпочніть договірну роботу про співпрацю. Для іншого формату, на жаль, подібної практики через EDI в Україні немає.

 • Як покращити роботу з EDI?

  Щоб пришвидшити обробку даних рекомендуємо розглянути налаштування інтеграції з вашою обліковою системою. Інтеграція дозволить уникнути дублювання роботи і у веб-інтерфейсі, і у вашій системі обліку — ви одразу зможете обробляти замовлення у звичній для себе системі.Щоб більше дізнатися про інтеграцію, заповніть, будь ласка, форму консультації на сайті, щоб наш спеціаліст зміг якісно проконсультувати вас.

 • Вивільнення ресурсу для вирішення важливих питань бізнесу

  Вивільнення ресурсів — це, в першу чергу, рішення індивідуальне. У більшості випадків необхідно розглядати все під конкретні потреби клієнта. Будь ласка, заповніть форму для запиту консультації, тоді ми зможемо допомогти вам, орієнтуючись безпосередньо на ваші потреби та запити вашого бізнесу.

 • Яка допустима законодавством різниця в часі підписання та створення документу?

  Законодавством не передбачено поняття різниці в часі підписання та створення документу.
  Для документів, складених в електронній формі, датою оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку, вважається дата, зазначена у самому документі як дата його складення відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", незалежно від дати накладення електронного підпису.
  Отже, дата вказана в електронному документі, має пріоритет над міткою часу в електронному підписі.
  Проте потрібно дотримуватися вимог Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", згідно з яким господарські операції повинні відображатися в тому звітному періоді, в якому вони здійснені (ч. 5 ст. 9 Закону).

 • Практичний досвід

  За час існування сервісу ми маємо практику ведення проектів у різних сегментах ринку (FMCG, DIY, Drogerie, e-commerce та ін.), а наші клієнти можуть використовувати сервіси у різних цілях. Ми зможемо допомогти вам, орієнтуючись безпосередньо на ваші потреби та запити вашого бізнесу! Для цього заповніть форму для запиту консультації, і ми з радістю поділимося релевантним саме для вас досвідом впровадження.

 • Перелік документів, з якими працює EDI

  В сервісі реалізовано обмін порядку 40 типами документів.Прайс-лист, замовлення на поставку, підтвердження замовлення, повідомлення про відвантаження, видаткова накладна, прибуткова накладна, акт невідповідності, комерційна дискусія, повідомлення про повернення, інструкція по поверненню, накладна на повернення, звіт про продажі, звіт про залишки, акт виконаних робіт, рахунок на оплату, акт взаємозаліку, акт звірки та ін.

 • ​Коли планується реалізація можливості підключено до систем управління обліковими записами користувачів (AGD, LDAP, SSO)?

  Саме зараз вирішуємо питання контролю доступу користувачів компанії. В цьому році у сервісі планується допрацювання функціоналу управління користувачами. Реалізація стосуватиметься прав доступу, логуванням дій користувачів та розширення прав адміністратора.  

Вебінар-інтерв’ю радимо подивитися:
✅ керівникам торговельних мереж і компаній-постачальників;
✅ комерційним директорам, керівникам відділів продажів;
✅ підприємцям, які забезпечують логістику і транспортування товарів;
✅ усім, хто отримує, погоджує та підписує документи в торговельних компаніях.

Illustration

Обирайте найкраще рішення для обміну документами в рітейлі!

Залиште заявку на сайті та отримайте консультацію нашого фахівця — завжди раді допомогти! Впевнені, що знайдемо потрібне вам рішення.